Tworzymy strony internetowe

Wiemy jak ważna jest widoczność w sieci - stworzymy dla Ciebie stronę internetową

Tworzymy i wdrażamy strony internetowe, ale nasze usługi obejmują również projektowanie grafik i multimediów, opiekę techniczną oraz aktualizowanie i modyfikowanie stron www. 

Tworzenie stron internetowych

Daj się zauważyć! Zaprojektujemy, stworzymy i wdrożymy dla Ciebie nowoczesną stronę www.

Grafika i multimedia

Nie posiadasz identyfikacji wizualnej? Potrzebujesz pomocy w stworzeniu profesjonalnej grafiki, wizytówki lub logo? Przygotujemy je dla Ciebie!

Opieka techniczna nad stronami internetowymi

Ty kontroluj swój biznes, my zajmiemy się Twoją stroną.

Aktualizowanie i modyfikowanie stron internetowych

Zleć nam usługę, jaką jest aktualizacja i modyfikacja stworzonej już strony. Bazując na Twoich wytycznych, zmienimy ją dla Ciebie.

Strony internetowe

Tworzymy nowoczesne strony www oparte na WordPress. Wykonane przez nas projekty są dostosowane pod wymagania wyszukiwarki internetowej Google. Dzięki temu zwiększysz swoją widoczność w sieci.

Do każdego tworzonego projektu zawsze podchodzimy rzetelnie i indywidualnie. Każdą pracę zaczynamy od poznania potrzeb zleceniodawcy. Pierwszym etapem jest wypełnienie formularza przez klienta. Po zapoznaniu się z wymaganiami, przedstawiamy propozycję kolorystyki oraz układ strony.

Po akceptacji wstępnej propozycji przechodzimy do kolejnego etapu. Zaczynamy prace nad wyglądem, zawartością oraz funkcjonalnością strony.

Ostatnim etapem jest sprawdzenie poprawności funkcjonowania wszystkich elementów i wprowadzenie poprawek klienta. Po ostatecznym zatwierdzeniu wyglądu i funkcjonalności następuje przekazanie dostępu do systemu.

Cena danej usługi zależy od wielu czynników, a każdy projekt wyceniany jest indywidualnie. Na cenę wpływają między innymi: stopień skomplikowania, liczba podstron, ilość treści. W celu uzyskania szczegółowej wyceny projektu zapraszamy do kontaktu.

 

Identyfikacja wizualna

Opieka techniczna stron internetowych

Stworzenie strony to jedno. Każda strona wymaga stałej opieki i edycji treści. Nasze usługi polegają na aktualizacji oprogramowania, wykonywaniu kopii zapasowej, aktualizacji treści oraz aktualizacji ochrony antywirusowej.

Ty kontroluj swój biznes, my kompleksowo zajmiemy się Twoją stroną www.

Aktualizacja i modyfikacja stron internetowych

Przewiń do góry